Divadlo
Vstupenky
22. února Pá 19:00
6. Jičínský bál

6. Jičínský bál

Nalistujte si ve svých diářích datum 22. února 2019 a poznamenejte si: „ jdeme na Jičínský bál“

Rádi se s vámi zase po roce potkáme v Masarykově divadle. Tentokrát si připomeneme 120. výročí prvního ochotnického představení, které v roce 1899 sehráli místní ochotníci v tehdejší Sokolovně. Proto nese bál podtitul „divadelní“. K divadlu neodmyslitelně patří fantazie a té se, jak známo, žádné meze nekladou. Takže „stylovost“ oblečení  zůstává jen a jen na vás a co víc, nejlepší nápad bude po zásluze odměněn! Nic není předem dané. Snad jen to, že hrát bude renomovaná kapela Jam & Bazar, na malém sále Pavel Krčmárik, předtančení zajistí místní Taneční klub a že se o vaše chuťové buňky opět postarají dva bary a „bufet“ v Malém sále.

Předprodej vstupenek od 7. 1. 2019 v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 150 ,- Kč

Délka: 360 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Žánr: ples

Místo představení:

Divadlo

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Další termíny představení:

22. února Pá 19:006. Jičínský bál

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě