Předprodej vstupenek

Městské informační centrum

TelefonPo – Pá: 9.00 – 17.00 | So: 9.00 – 13.00 |  (v turistické sezoně podle aktuální otevírací doby So i Ne)

Měsíc po – pá
so ne
září* – duben 9:00 – 17:00
9:00 – 13:00
zavřeno
květen 9:00 – 17:00
9:00 – 15:00
zavřeno
červen – srpen** 8:00 – 18:00 9:00 – 17:00 10:00 – 16:00

 

**O prázdninách v době prodloužených víkendů je v pátek prodloužená otevírací doba do 19:00.

Telefon +420 493 534 390

GPS Městské informační centrum Jičín, Valdštejnovo nám. 1, 506 01  Jičín

 

Pokladna Biografu Český ráj

TelefonProdej vstupenek vždy jednu hodinu před začátkem promítání. Možnost platit platebními kartami. Pokladna je ve vstupním foyer kina ve Valdicích.

https://i2.wp.com/s3-eu-west-1.amazonaws.com/fieldfanatics.com/frontend-web/img/visa-master.png?resize=101%2C30&ssl=1

GPSBIOGRAF ČESKÝ RÁJ, Náměstí Míru 25. Valdice
(Po dobu generální rekonstrukce promítáme v kinosále v přízemí valdického kulturního domu!)

 

 

Pozor: Nezapomeňte si rezervovaná místa vyzvednout v předprodeji a nebo MAXIMÁLNĚ PŮL HODINY PŘED PŘEDSTAVENÍM V POKLADNĚ BIOGRAFU. Rezervovaná místa 30 minut před projekcí AUTOMATICKY PROPADAJÍ A JSOU UVOLNĚNA DO PRODEJE. Nenechávejte vyzvednutí vstupenek na poslední chvíli, počítejte s možností tvoření fronty u pokladny, využijte předprodej.  Děkujeme za pochopení.

Upozorňujeme diváky na věkovou přístupnost u jednotlivých představení. Přístupnost je vždy uvedena ve formátu: příst, příst 12, příst 15, příst 18
Z tohoto důvodu si vyhrazujeme oprávnění ( při představeních označených příst.15 a příst.18 ) požadovat při vstupu do kinosálu prokázání dovršení věku, občanským nebo jiným průkazem s fotografií a datumem narození. Pokud tak nebude učiněno divák nesmí být dle zákona vpuštěn do sálu.

ZÁKON O AUDIOVIZI
POVINNOSTI PŘI VÝROBĚ AUDIOVIZUÁLNÍCH DĚL A JEJICH ZPŘÍSTUPŇOVÁNÍ VEŘEJNOSTI
(5) Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d).

On-line nákup vstupenek

TelefonVstupenky je možno u vybraných představeních zakoupit také on-line. Tuto možnost naleznete v rezervačním systému u jednotlivého představení. Vstupenky na vybrané představení si zakupte a vytiskněte v pohodlí domova.
POZOR: U online nákupu vstupenek nelze uplatňovat slevy ( dítě, student, ZTP ) Pokud chcete slevu uplatnit využijte předprodeje v Biografu, nebo Městském infocentru.
Překontrolujte si prosím nastavení své platební karty. Musí mít povolenou možnost platby přes internet. Pokud je tato funkce blokována, nedojde k zaplacení a doručení vstupenky.

obchodní podmínky KZMJ pro nákup on-line vstupenek


Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě