Kde: Divadlo
Vstupenky
01. listopadu Čt 19:00
Carmen Y Carmen – předplatné „A“

Carmen Y Carmen – předplatné „A“

Drama vášnivé lásky, žárlivosti a nečekané vraždy… anebo bude všechno jinak?

Procházka notoricky známou operou, která se však ještě za střízliva změní ve zběsilý úprk. Aby také ne, když titulní Carmen není v příběhu jen jedna, ale hned dvě – divákovi se v ceně jedné vstupenky představí nefalšovaná diva operní a činoherní. Není proto divu, že se setkání dvou div jménem Carmen v lokále jednoho nešťastného hostinského ocitne až na samé hranici umění a kriminální zápletky.

Předprodej vstupenek od 2. 5. 2018 v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně, nebo online zde. Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 450, 390, 330 ,- Kč

Délka: 75 minut

Autor: Miroslav Kořínek

Divadlo: Hudební agentura Camerata

Režie: Jan Jiráň

Žánr: Komedie, drama, opera

Web představení: http://www.camerata.cz/index.php/cz/projekty/item/356-carmen-y-carmen

Hrají:

Dagmar Pecková - mezzosoprán; Barbora Hrzánová - mezzosoprán; Jan Jiráň - autor, scénář, režie; Miroslav Kořínek - autor, hudební nastudování, klavírní doprovod

Místo představení:

Divadlo

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě