Kde: Divadlo
Vstupenky
25. února Po 19:00
Indiáni Amazonie a náš svět

Indiáni Amazonie a náš svět

Jaroslav Dušek se svými spirituálními znalostmi z kultur celého světa komentuje s jeho typickým humorem a nadsázkou osobní zkušenosti Mnislava Zeleného Atapany z jeho spolužití s amazonskými indiány. Přiblíží vám tak mj. tajemné schopnosti šamanů, jejich způsoby výchovy dětí, spirituální a fyzické zkoušky dospělosti i veselé pohřby, kdy život a smrt jedno jest a to vše v kontrastu s naší sebedestruktivní, úřednickou, zpohodlnělou civilizací.

Předprodej vstupenek od 5. 11. 2018 v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Neposkytujeme slevy ZTP. Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 350, 390 a 490 ,- Kč

Délka: 120 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Hrají:

Mnislav Zelený Atapana a Jaroslav Dušek

Místo představení:

Divadlo

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Další termíny představení:

25. února Po 19:00Indiáni Amazonie a náš svět

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě