Informace pro turisty

Turistický portál Jičína

Nevíte si rady, co v Jičíně navštívit? Co je u nás nového? Jaké výstavy právě probíhají a které turistické cíle jsou otevřeny? To vše zjistíte na turistickém portále www.jicin.org, který je určen nejen pro turisty, ale i obyvatele města Jičína.

Webové stránky Českého ráje

Webové stránky www.cesky-raj.info jsou oficiálními stránkami regionu Český ráj. Najdete zde tipy na výlety, kalendář akcí, kam za zábavou a kam za sportem, kde se ubytovat a kde se najíst. Zjistíte zde, které turistické cíle jsou bezbariérové www.ceskyrajbezbarier.cz, kam se můžete vydat s dětmi www.ceskyrajdetem.cz, a jak nejlépe zdolat Zlatou stezku Českého ráje www.zlatastezkaceskehoraje.cz.

Turistický portál Královéhradeckého kraje 


Autorem videa je Královéhradecký kraj.

Na území Královéhradeckého kraje se nachází hned několik menších územních celků. Jedná se o Český ráj, Hradecko, Kladské pomezí a Broumovsko, Krkonoše, Orlické hory a Podorlicko, Podkrkonoší.
www.hkregion.cz

Ubytování a stravování

Chystáte se do Jičína a nevíte, kde se ubytovat? Pomůže Vám katalog ubytovacích zařízení, který si můžete stáhnout níže. Najdete zde adresy, kontakty, přibližné ceny, kapacity a další informace.
Katalog ubytovacích zařízení | přehled ubytování v Jičíně a jeho okolí
Katalog stravovacích zařízení | přehled restauračních zařízení, kaváren a cukráren v Jičíně

Regionální karta hosta


Sdružení Český ráj připravilo spuštění nového projektu, kterým je „Regionální karta hosta“. Jedná se o systém benefitů a dalších výhod, které budou čerpat nejen turisté, kteří region navštíví, ale i místní obyvatelé. Karta je k dostání za 50 Kč v našem informačním centru a zdarma pak ve vybraných ubytovacích zařízeních, kde je dostanou hosté jako bonus k pobytu v Českém ráji. Podrobnosti ohledně systému fungování karty a přehled zapojených partnerů poskytujících benefity a slevy jsou k dispozici na stránkách www.cesky-raj.info.

Přehled benefitů

Kde získat Regionální kartu hosta?

Připojení k Wi-fi

Věděli jste, že město Jičín nabízí připojení k síti Wi-fi zdarma? Občané i návštěvníci Jičína se mohou připojit na Valdštejnském náměstí a v prostorách zámeckého parku. Čas připojení je omezen na 40 minut denně pro každé zařízení a rychlost připojení je 2 Mb/s. Název sítě je FreeWifi-Jicin a připojení k němu je bez hesla.


Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě