Kde: Zám. zahrada
29. července Ne 17:00
Jazz H Factor

Jazz H Factor

Kapela byla založena v roce 1992 v Jablonci nad Nisou. Název má svůj původ ve srovnání údajů přímo transfůzních – Jazz h factor jako Rh faktor, tzn. jazz v krvi. Rovněž občas používaný název Fredy´s Jazz Friends má zcela prozaický původ v přezdívce kapelníka z gymnaziálních let strávených v Mnichově Hradišti a jeho hudebních přátel, kteří mu tak zde říkají dodnes.

Se stylovým záběrem si nedělají „faktoři“ příliš starostí nejenom proto, že to považují za legrační, ale také proto, že se jejím členům líbí jazz jako celek a snad i určitý životní styl a nikoliv jako nějaký dobře identifikovatelný a jen se značným sebezapřením opustitelný šuplíček. S chutí si zahrají jak moderní swing, tak latinu, či dokonce funk a jazzrock, ale i nestárnoucí standardy, když se povede napsat nějakou zajímavou aranž.

Koncert v rámci Prodloužených víkendů, vstup zdarma.

Délka: 120 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Žánr: Koncert

Web představení: https://www.facebook.com/JazzHFactor/

Hrají:

František Kozderka - bicí, z boží vůle kapelník, Miloš Hladík - klávesy, Martin Stejskal - baskytara, Vlastimil Suchánek - soprán sax, alt sax, flétna, Karel Šoltys - soprán sax, alt sax, tenor sax, Karel Schreiber - housle, vocal, Lucie Kotrmanová - vocal, Jana Kulhánková - vocal

Místo představení:

Zám. zahrada

Další termíny představení:

29. července Ne 17:00Jazz H Factor

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě