Divadlo
Vstupenky
23. února Pá 19:00
Jičínský bál aneb „Ať žije republika“

Jičínský bál aneb „Ať žije republika“

Pátý Jičínský bál odstartuje v našem městě oslavy 100. výročí republiky

5. Jičínský bál, pořádaný KZMJ, nese podtitul „Ať žije republika“. Ten napovídá, že chceme připomenout sté narozeniny nám všem společné oslavenkyně. Rádi bychom se alespoň na chvíli vrátili do jejích mladých let, kdy byla možná trochu naivní ve svých ideálech, ale plná optimismu, naděje, ještě docela slušně vychovaná a veskrze všude obdivovaná. Proto uvítáme, jestliže „gratulanti“ – tedy návštěvníci bálu – dorazí v dobovém oblečení, nebo alespoň s jeho prvky. Ovšem není to nepřekonatelná podmínka k účasti.
Budete-li mít v pátek 23. února 2018 chuť a čas, pak se těšíme na osobní setkání v Masarykově divadle. Začínáme tradičně v 19 hodin.
Po loňském úspěchu jsme opět oslovili lomnické hudební uskupení Alejmelí. O to, aby nikterak nestrádaly vaše chuťové buňky, se nápaditě a originálně postará naše nová „osvěžovatelka“, tedy provozovatelka divadelního baru.
Členům jičínských spolků, sdružení, souborů stejně jako v minulých letech nabízíme příležitost jakkoliv a čímkoliv obohatit bálový program.

Předprodej vstupenek začíná v úterý 12. prosince 2017 v Informačním centru na Valdštejnově náměstí

Cena: 150 ,- Kč

Délka: 360 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Žánr: Ples

Místo představení:

Divadlo

Vstupenky:

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě