Kde: Dvorek K-klubu
28. července So 16:00
Kouzla skřítků

Kouzla skřítků

Jak skřítčí kluci poznávají svět?

Veselá pohádka o dvou malých domácích skřítcích a jejich velkém dobrodružství. Zvídavý skřítek Peříčko přesvědčí svého mrzutého brášku Hadráska, aby spolu podnikli tajnou objevitelskou výpravu. Chtějí si prohlédnout ten úžasný svět z tatínkova vyprávění, které zatím jen slýchávali před usnutím zachumlaní v peřinkách.

Že už tušíte, co všechno na ně v tom světě čeká? Ale co když se ten celý jejich veliký svět vejde jen na obyčejný stůl?  Víte kolik legrandy, srandy, bžundy a švandy si užijete na takovém stole, pokud nejste o moc větší než ruka? Každá rošťárna je přece skvělá zábava, když můžete použít kouzla, která zvládnou napravit všechnu neplechu, takže ráno nikdo nic nepozná…
Jenomže skřítčí kluci netuší, že kouzly se musí šetřit. A ani ve snu je předtím nenapadlo, že by se mohl stát nějaký průsšvih. Nejsou totiž sami, přestože se zdá, že všichni v domě spí. A když jednoho z brášků odnese do svého pelíšku obrovitý zrzavý kocour, musí se ten druhý obejít bez kouzel. A to už není legrace a chce to pořádnou dávku odvahy!
 
V případě nepříznivého počasí hrajeme v malém sále Masarykova divadla!
 
Pro majitele karty RODINNÉ PASY děti zdarma! Seznam pohádek ZDE

Cena: 40 ,- Kč

Délka: 45 minut

Přístupnost: Od 3 let

Bezbariérový přístup: Ano 

Divadlo: Divadlo NAVĚTVI

Režie: Jakub Baran

Žánr: Pohádka

Web představení: http://divadlonavetvi.cz/hrajeme/kouzla-skritku/

Hrají:

Jakub Baran a Matěj Kroupa

Místo představení:

Dvorek K-klubu

Další termíny představení:

28. července So 16:00Kouzla skřítků

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě