Divadlo
Vstupenky
07. listopadu St 19:00
Michal Záhora: Výročí

Michal Záhora: Výročí

Taneční kaleidoskop z historie republiky 

Jak odtančit sto let a nezbláznit se z toho? Taneční kaleidoskop z dějin člověka, který může – ale nemusí – připomenout naše současné výročí. Čtyři různí tanečníci, čtyři odlišná těla, čtyři temperamenty a řada povědomých okamžiků. Historie v pohybu, tanec jako záznam paměti individuální i kolektivní.

Nejnovější inscenace Michala Záhory, na jejímž počátku stála touha oslavit stoleté výročí vzniku republiky.

Koncept, choreografie, režie: Michal Záhora; Tvorba, interpretace: Josef Bartoš, Anna Línová /Sk/, Zuzana Richterová, Michaela Suša; Dramaturgie: Marta Ljubková; Choreografická spolupráce: Honza Malík, Jana Vaníčková; Hudba: Carlo Natoli /It/; Kostýmy: Zuzana Kubíčková; Scénografie: Peter Smetáček, Michal Záhora; Světelný design: Robert Štěpánek, Michal Záhora; Produkce: Honza Malík; PR: Karolína Šnajdrová

http://www.praguepulsar.cz/

Předprodej vstupenek od 12. 9. 2018 v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP, studentům a seniorům.

Cena: 220, 120 ,- Kč

Délka: 45 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Režie: Michal Záhora

Žánr: Taneční představení

Web představení: https://www.facebook.com/events/620523671676038/

Místo představení:

Divadlo

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Další termíny představení:

07. listopadu St 19:00Michal Záhora: Výročí

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě