Kde: Divadlo
Vstupenky
16. února So 18:00
Noc na Karlštejně

Noc na Karlštejně

Jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých muzikálů zachycuje slavné období české historie – vládu Otce vlasti, císaře Karla IV. Hudební komedie vypráví pověst o údajném zákazu pobytu žen na Karlštejně. Příběh, vycházející z divadelní hry Jaroslava Vrchlického, proslavila především nesmrtelná hudba Karla Svobody, scénář napsal Zdeněk Podskalský, který byl zároveň režisérem filmové verze.

Muzikál Noc na Karlštejně vznikl ve spolupráci Divadelního spolku J. K. Tyl a Pěveckého sboru SDS (pod vedením spolku ZLOM) z Lomnice nad Popelkou, který se vám před časem představil s hudebními pořady Z muzikálu do muzikálu. Režisérkou představení je Veronika Sádková, hudební režie Pavel Hrdina.

Předprodej vstupenek od 19. 11. 2018 v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Neposkytujeme slevy ZTP. Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

 

Cena: 150 ,- Kč

Délka: 120 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Divadlo: Divadelní spolek J. K. Tyl

Režie: Veronika Sádková, hudební režie Pavel Hrdina

Žánr: Muzikál

Web představení: http://dstlomnice.wz.cz/

Hrají:

Divadelní spolek J. K. Tyl a Pěvecký sbor SDS (pod vedením spolku ZLOM)

Místo představení:

Divadlo

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Další termíny představení:

16. února So 18:00Noc na Karlštejně

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě