Kde: Divadlo
Vstupenky
11. února Po 19:00
Pankrác ´45 – předplatné „A“ 2018 – NOVÝ TERMÍN!!!

Pankrác ´45 – předplatné „A“ 2018 – NOVÝ TERMÍN!!!

Konec léta roku 1945. V Tichomoří končí druhá světová válka, Evropa se začíná vypořádávat s jejími důsledky. V Československu probíhá zatýkání nacistických zločinců, loajálních Němců, ale také skutečných i domnělých českých pomahačů nacistického režimu. Toto zatýkání a vyšetřování se týká i slavných osobností. V jedné cele se v pankrácké věznici sejdou herečky Adina Mandlová a Lída Baarová, Hana Krupková, spolupracovnice parašutistů výsadku SILVER A, židovka Julie a neznámá žena. Kdo z nich bude odsouzen? Stačí k tomu, že Adina Mandlová natočila za války jeden německý film? Že byla Lída Baarová před válkou milenkou Josepha Goebbelse?Jak se provinila Hana Krupková, která pomáhala parašutistům? A přeživší z Osvětimi Julie? Jaké tajemství si s sebou nese ona neznámá?

Hra Martiny Kinské vznikla na základě skutečných životních událostí jednotlivých postav. Představení získalo nominaci na Cenu divadelní kritiky v kategorii „Nejlepší poprvé uvedená česká hra roku 2015“.

Předprodej vstupenek od 1.3. v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně, nebo online zde. Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 350, 300, 250 ,- Kč

Délka: 90 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Autor: Martina Kinská

Divadlo: Švandovo divadlo, Praha

Režie: Martina Kinská

Žánr: Drama

Web představení: http://www.svandovodivadlo.cz/inscenace/332/pankrac-45

Hrají:

Klára Cibulková, Réka Derzsi, Eva Josefíková / Denisa Barešová, Andrea Buršová, Bohdana Pavlíková

Místo představení:

Divadlo

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě