Kde: Divadlo
Vstupenky
08. října Po 19:00
Perfect days – předplatné „B“

Perfect days – předplatné „B“

Romantická komedie nejen o ženách a nejen pro ženy.
 
Úspěšná kadeřnice Barbs má na první pohled úplně všechno: prosperující firmu, popularitu, exkluzivní byt, přátele a pečlivou matku. Ovšem jedno jí chybí – nějak nestihla mít dítě a zbývá jí posledních pár let, kdy se to musí podařit. Jenže manželství se jí rozpadlo, nejbližší přítel je homosexuál a potencionální otcové z nejrůznějších důvodů selhávají. Barbs si připadá absolutně nenaplněná. K čemu je žití na vysoké noze, když na vás v obrovském bytě nikdo nečeká?
Na co máte spoustu peněz, když je nemáte s kým utrácet? A co teprve, když je vám 40 a biologické hodiny bijí jako o závod? Lov na kvalitního dárce spermatu se pro ni pomalu ale jistě stává prioritou a posedlostí.
 
Romantická a svižná komedie, která netradičním způsobem ironizuje (anti)feministická klišé. Hra Perfect days je vtipným důkazem toho, že život pro nás vždy chystá něco úplně jiného, než si plánujeme.
 
Předprodej vstupenek od 1.3. v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně, nebo online zde. Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 450, 330, 390 ,- Kč

Délka: 120 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Autor: Liz Lochhead

Divadlo: Pantheon production, Praha

Režie: Petr Kracik

Žánr: Komedie

Web představení: http://www.ipantheon.cz/perfect-days/

Hrají:

Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Jan Hofman, Dana Syslová, Petra Jungmanová, Vilém Udatný

Místo představení:

Divadlo

Vstupenky:

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě