Divadlo
Vstupenky
03. října St 19:00
Petr Spálený a Apollo Band

Petr Spálený a Apollo Band

Nenapodobitelný charismatický hlas Petra Spáleného v doprovodu skupiny Apollo Band se po více než 6 letech vrací do Jičína!

Repertoir Petra Spáleného není vymezen jediným stylem. Pohyboval se od rocku a popu přes country music až k experimentální tvorbě. V textech i způsobem zpěvu od hravého humoru a ironické skepse až k přemýšlivé introspekci v textech autorů jako je Zdeněk Rytíř, Pavel Vrba, Vladimír Poštulka, Eduard Pergner, Michal Horáček, Eduard Krečmar či Josef Fousek.

Předprodej vstupenek od 16.7. v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně, nebo online zde. Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 390, 440, 490 ,- Kč

Délka: 120 minut

Bezbariérový přístup: ano 

Žánr: koncert

Web představení: http://www.petrspaleny.cz/

Místo představení:

Divadlo

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Další termíny představení:

03. října St 19:00Petr Spálený a Apollo Band

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě