Infocentrum
22. srpna Út 13:51

Prázdniny sice končí, ale Jičín stále žije…

A co Vás čeká?

Ani tento měsíc Vás Valdštejnská lodžie nezklame. Těšte se na koncerty nejen českých, ale i zahraničních umělců. Konat se bude také 5. ročník festivalu současné scénické tvorby Malá inventura Jičín 2017. 

Biograf Český ráj nezůstává pozadu. Po letním stěhování z Valdic do zámeckého parku na letní kino, ze zámeckého parku do Valdic, konečně zůstaneme na místě. Program kina ve Valdicích je v KAMu na každý den.

I Masarykovo divadlo po letní pauze znovu ožije. Čekají Vás opět divadelní představení, taneční večery i koncerty. 

Prozradíme Vám nabídku zájmových kroužků na školní rok 2017/2018, které pořádá K-klub – středisko volného času. Dozvíte se, jaké novinky plánuje Mateřské centrum Kapička a Nadační fond Jičín – město pohádky odtajnil část svého programu na pohádkový festival, který se koná 13. – 17. září. Ten začíná opět průvodem v maskách od 16:00 z Husovy ulice. Tentokrát se pokusíme o zápis do České knihy rekordů o nejvíce postav z pohádek o loupežníkovi Rumcajsovi! Ten totiž letos slaví 50 let! A jelikož letošní téma zní Český rok aneb Tradice tradičně i netradičně čtvrteční den bude patřit parnému LÉTU. V pátek přijde barevný PODZIM, v sobotu mocná ZIMA a festival ukončíme prosluněným JAREM. Celkový program festivalu naleznete na www.pohadka.cz.

Kulturní přehled akcí KAM je k dispozici v našem infocentru nebo ke stažení na našich webových stránkách: http://www.kzmj.cz/infocentrum/kulturni-mesicnik-kam/.

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě