Kde: Divadlo
Vstupenky
22. března Pá 19:00
První Lázeňský ples

První Lázeňský ples

Lázně Bělohrad a.s. si vás srdečně dovolují pozvat na svůj historicky první lázeňský ples, který se odehraje dne 22. března 2019 od 19:00 hodin v krásných prostorách Masarykova divadla v Jičíně. Zahájení plesu bude vskutku hvězdné. O předtančení se totiž postará taneční pár televizní show StarDance. Poté bude taneční parket patřit už jedině vám. K tanci a poslechu zahraje kapela EGO RETRO MUSIC a věřte, že vás jejich hudba na židli jen tak sedět nenechá. Nezapomněli jsme však ani na dobré jídlo. Vaše chutě a smysly povzbudí dobroty z dílny Bělohrad vaří, které v průběhu večera jistě přijdou k chuti. Chybět nebude bohatá tombola i zábavný fotokoutek, ze kterého si můžete odnést nejednu hezkou fotografii jako vzpomínku na ples!

Vstupenky lze zakoupit v Městském informačním centru Jičín od 7. 2. 2019 nebo v pokladně Masarykova divadla v den konání plesu.

Cena: 200 a 150 ,- Kč

Délka: 360 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Žánr: ples

Web představení: https://belohrad.cz/

Místo představení:

Divadlo

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Další termíny představení:

22. března Pá 19:00První Lázeňský ples

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě