Kde: Divadlo
Vstupenky
25. října Čt 19:00
Věra Martinová a kapela – tour 2018

Věra Martinová a kapela – tour 2018

Název koncertního projektu JAKO DŘÍV připomíná třicet úspěšných let této zpěvačky na sólové dráze a je odvozen od stejnojmenného exkluzivního 3CD kompletu, který nedávno vydala firma Supraphon. Jde o skutečně exkluzivní výběr největších hitů Věry Martinové z let 1986 – 2016, doplněný novinkami, také prezentují její aktuální současnost. Tento výjimečný koncertní projekt představuje všechny hudební proměny Věry Martinové. Dokazuje bohatost hudebních stylů, jimiž prošla nebo se nechala inspirovat. Připomíná řadu excelentních autorů a interpretů, s nimiž Věra Martinová spolupracovala (Michal Tučný, Jaromír Nohavica, Pavel Vrba, Ivan Hlas, Pavlína Jíšová, Ivo Viktorin a řada dalších). Byť je Věra Martinová často nazývána „první dámou české country“ či „stálicí domácí populární hudby“, sama se cítí být především muzikantkou tělem a duší, která je otevřena všem hudebním inspiracím a vlivům. A chce své posluchače příjemně překvapovat pěknými písničkami s kvalitními texty.

Program sestavený výběrem z více než 60 snímků, které právě vyšly na supraphonském exkluzivním trojalbu, je toho důkazem. Věra Martinová, která vystupuje se svoji doprovodnou skupinou ve složení Bára Šůstková – housle, ukulele a zpěv, JakubJuránek – kytary a zpěv, Jan Neruda – basová kytara, Adrian Ševeček – bicí, je výraznou osobností naší hudební scény s nezaměnitelným stylem.

Předprodej vstupenek od 1.3.2018 v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně nebo online zde.

Cena: 390, 350 a 300 ,- Kč

Délka: 90 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Žánr: Koncert

Web představení: http://www.martinova.cz/

Místo představení:

Divadlo

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě