Divadlo
Vstupenky
07. června Čt 19:00
Vím, že víš, že vím

Vím, že víš, že vím

 

Rodinný život manželů Bonettiových a jejich dospívající dcery se pohybuje zdánlivě v každodenní jednotvárnosti. Fabio věnuje většinu svého času práci v bance a koukání na fotbalové zápasy v televizi. Jednoho dne zjistí, že jeho rodina byla omylem sledována a filmována soukromým detektivem místo sousedky známého politika. Manžel se tím náramně baví a vše vypráví své ženě. Ta se zdá být naopak velmi znepokojená. Co se skrývá pod pokličkou zdánlivě všedních dní manželského páru?

Mnoho všelijakých drobných tajemství, která vedou k nedorozumění a vzájemnému odcizení. Vědět, znamená pochopit a pochopit dává šanci napravit. Zdá se to jednoduché? Jenomže ve světě, kde se při prvním náznaku bolesti, nesnází a nepohody rovnou bere do zaječích, kde se vztahy rozpadají jak na běžícím pásu bez jakéhokoli pokusu o nápravu či změnu, natož pak nějaké sebezpytování, je tahle několik desetiletí stará komedie vítaným připomenutím hodnot, které považujeme za ztracené.

Divadlo mimo předplatné, předprodej vstupenek v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně nebo zde online od 22.1.2018.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 490, 440 a 390 ,- Kč

Délka: 140 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Autor: Renato Giordano a Rodolfo Sonego

Divadlo: Agentura Harlekýn

Režie: Vladimír Strnisko

Žánr: Komedie

Web představení: http://www.harlekyn.cz/Vimzevis.html

Hrají:

Simona Stašová, Michal Dlouhý, Andrea Daňková a Vasil Fridrich nebo Petr Vančura

Místo představení:

Divadlo

Vstupenky:

Další termíny představení:

07. června Čt 19:00Vím, že víš, že vím

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě