Kde: Valdštejn. lodžie
Vstupenky
31. srpna Pá 20:00
Zuzana Lapčíková a band

Zuzana Lapčíková a band

Úžasná zpěvačka a hráčka na cimbál, za doprovodu skvělé kapely propojuje folklór a jazzovou hudbu. Zuzana je fenomén a kromě cimbálu a zpěvu je také scénáristkou, skladatelkou, hudební aranžérkou, ale i herečkou (film Osmdesát dopisů 2010, Berlinale 2011).

Její skladatelská biografie je poměrně rozsáhlá, například je držitelkou ceny Anděl za album „Rozchody a Návraty“ a její další album „Marija Panna přečistá“ bylo na cenu Anděla nominováno. V edici Supraphonu je nejprodávanějším vánočním albem vůbec. Za účinkování v jejím díle získali umělci ceny Radoka i Thalie.

Koncertovala na mnoha místech v České republice, na festivalech po Evropě, ale i v USA, v New Yorku a ve Washingtonu v Kennedyho centru.

Hraje a nahrává s mnoha moravskými cimbálovými muzikami, Brněnským rozhlasovým orchestrem lidových nástrojů, různými komorními seskupeními i orchestrálními tělesy.

Koncert v rámci Jičínského hudebního předplatné. Předprodej vstupenek v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Neposkytujeme slevy ZTP.

Cena: 150 ,- Kč

Délka: 90 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Žánr: Koncert

Místo představení:

Valdštejn. lodžie

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Další termíny představení:

31. srpna Pá 20:00Zuzana Lapčíková a band

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě