Program pro Květen

31. května Pá 17:00
Detail
Vstupenky

140. výročí návštěvy Vojty Náprstka

Slavnostní shromáždění při příležitosti 140. výročí návštěvy Vojty Náprstka v Prachovských skalách v roce 1879. Vojta Náprstek po 140 letech - Pavel Kracík. Uvedení odboru KČT Jičín do Síně slávy české turistiky. Film o Prachovských skalách. Vstupenky k dostání zdarma na pokladně Biografu Český Ráj a v Městském informačním centru.

31. května Pá 19:30
Detail
Vstupenky

Rocketman (Dolby Atmos)

Rocketman je hudební fantazie, která vypráví životní příběh jednoho z nejúspěšnějších muzikantů současnosti. Elton John vždycky zpíval jako bůh, oblékal se jako nikdo jiný, žil jako pravý rocker a navzdory tomu přežil, aby vám o sobě mohl vyprávět. Než se stal Eltonem Johnem, jmenoval se Reginald a byl to malý brýlatý oplácaný kluk, který si příliš nerozuměl s rodiči, zato s klavírem mu to šlo náramně. Zpočátku jen dělal křoví úspěšnějším muzikantům, jenže pak potkal svou nejspřízněnější duši, textaře Bernieho Taupina. Od tohoto setkání vedla strmá cesta na absolutní vrchol, možná až příliš rychlá na to, aby se dala zvládnout bez chlastu a drog. Ty pomáhaly zejména ve chvílích, kdy se Elton cítil sám, opuštěný a nemilovaný, což se mu stávalo prakticky pořád. Jenže když jste duší rocker i showman, tak se z každého srabu prostě vyzpíváte.

31. května Pá 19:30
Detail
Vstupenky

Smíšený pěvecký sbor Smetana – host Jaroslav „Freddie“ Břeský

Skvělé pěvecké těleso v kombinaci s českým Freddiem Mercurym - záruka vynikajícího hudebního zážitku!

31. května Pá 21:50
Detail
Vstupenky

Máma

Když je vám sladkých „náct“ a cizí člověk vám nabídne, že můžete pařit v jeho sklepě, měli byste si začít dávat pozor. Nic totiž není zadarmo, jak dokazuje oscarová Octavia Spencer v temném thrilleru Máma.  

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě