Program pro Duben

Trollové a kouzelný les- PROMÍTÁME ONLINE !

Odpradávna leží kdesi v hlubokých lesích království trollů. Nikdo z nich nežere děti, ani nedrtí kameny. Mimo dosah a zájem lidí si v přítmí a stínu užívají spokojeného života a veselí pod vládou krále Gromma. Někdo má jednu hlavu, někdo dvě a někdo tři hlavy, někdo je trochu kouzelný a jiný vůbec, z někoho jde trochu hrůza, když se špatně vyspí, někdo už začíná věkem kamenět. Kryjí se před sluncem a dobře se baví. Jednoho dne ovšem oblíbený král kvůli zradě a nastražené pasti zkamení a na jeho syna Tryma čeká velké dobrodružství. S pomocí přátel musí projít zakázaným kouzelným lesem, až na hranice světa trollů a lidí, získat zpět králův ukradený zkamenělý ocas a do tří dnů ho přinést zpátky. Pak králova kletba pomine. Trym byl vždycky jeden z nejveselejších trollů, teď ale musí legrácky stranou. Stojí před ním les plný nebezpečí, nástrah a trollích strašidel.

05. dubna Ne 16:00
Detail
Vstupenky

Na kouzelném paloučku – hosté Jů a Hele – ZRUŠENO!

Podíváte se také na rybičky pod hladinou, proletíte se s papírovými draky široko-daleko a na palouček zavítají kamarádi Jů a Hele

Afrikou na Pionýru – PROMÍTÁME ONLINE !

Skupina pěti dobrodruhů se rozhodla projet napříč africkým kontinentem na slavných a také velmi letitých motorkách značky Jawa Pionýr. Na jednom z nejméně pohodlných dopravních prostředků strávili pět měsíců a ujeli přes 15 000 kilometrů ze střední Evropy do nejjižnějšího cípu Afriky. Dokument je výběrem toho nejzajímavějšího, co cestou zažili, od nádherných bělostných pláží, přes nekonečnou poušť, až po nepředstavitelnou chudobu afrických slumů. Marek Slobodník Slovenský cestovatel, dobrodruh a zapřisáhlý příznivec motorek podnikl svoji první výpravu v roce 2010 k Aralskému jezeru v Kazachstánu. Ze záběrů z cesty sestříhal krátký dokument, se kterým získal cenu za nejlepší motorkářský film. V posledních pěti letech se každoročně účastnil výpravy slavných žlutých trabantů, ze kterých vzešly tři dnes již kultovní dokumenty.

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě