7. Jičínský bál aneb „Hoří má panenko” – KZMJ
Divadlo  
Vstupenky
14. února Pá 19:00
7. Jičínský bál aneb „Hoří má panenko”

7. Jičínský bál aneb „Hoří má panenko”

Říká se, že sedmička je šťastné číslo. A čtrnáctka je její dvojnásobek. Proč tento poněkud matematický úvod? Protože 14. února 2020 opět vypukne v Masarykově divadle Jičínský bál. V pořadí už sedmý. Již tradičně bude vybaven podtextem nebo chcete-li motivem. V roce 2020 si připomeneme hned dvě kulatá jubilea: 150 a 50 let. První úctyhodné číslo znamená narozeniny místních dobrovolných hasičů a druhé vznik jičínského profesionálního hasičského sboru. Proto bude bál ve znamení těchto významných událostí a zároveň i ve stylu legendárního filmu Miloše Formana.

K poslechu a samozřejmě zejména k tanci zahrají Kanci paní nadlesní, o chuťové buňky se postarají jak dva divadelní bary, tak i „hasičská kantýna“ v malém sále divadla, kde se o správnou atmosféru postará excelentní klavírista Pavel Krčmárik. Nebude chybět ani předtančení Tanečního klubu KZMJ, tentokrát obohacené o velice netradiční módní přehlídku. A nejsou vyloučena ani další překvapení. Stylové oblečení je jako vždy víc než vítáno, ale není podmínkou.

Předprodej vstupenek od 16. 12. 2019 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Slevy ZTP poskytujeme. Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem.

Cena: S místenkou 190, ke stání 150 ,- Kč

Délka: 360 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Žánr: Ples

Místo představení:

Divadlo  

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě