Balónové létání Českým rájem – KZMJ
Infocentrum  
20. června St 12:21
Balónové létání Českým rájem

  Balónové létání Českým rájem

  Přemýšleli jsme, jak napsat tento článek, aby nebyl reklamou na určitý produkt, protože to není jeho cílem. Hlavním cílem je sdělit zážitek a celkový dojem z balónového letu se společností BAART s. r. o., která nám umožnila si balónový let s nimi vyzkoušet.

  Už od začátku je organizace společnosti velmi profesionální a milý kolektiv se s Vámi bez problémů domluví na termínu letu, aby počasí bylo co nejpříznivější. Letu balónem se nemusíte obávat, protože hned na začátku v místě setkání – Sedmihorky, budete seznámeni se všemi potřebnými informacemi. A pak už pilot otestuje stav větru a zjistí, které místo pro odlet zvolit a vyrazí se.

  Malý pytel a pletený koš se zde jakoby kouzlem promění v krásný rozkvetlý barevný květ a vy můžete pouhým vstoupením na palubu přijmout svůj výlet rájem. A co víc, můžete s nelehkou přípravou pomoci a Váš zážitek z letu získá hned jiný rozměr.

  Po hladkém vzletu už se příjemně vznášíte nad krajinou a užíváte si přírodní krásy Českého ráje, z nichž spatříte zříceninu hradu Trosky, zámek Hrubá skála a s ním i skalní město, Borecké skály a další přírodní i kulturní památky. A když Vás některá z nich více zajímají, můžete se zeptat na možné i nemožné příjemného pilota, který Vás bude o vašem panorama během letu informovat.

  Přistání závisí na tom, kam Vás vítr zrovna zavane, ale nebojte se, pan pilot má vše pod kontrolou, proto se až do samého konce letu stává překvapením. Poté balón společnými silami složíte a uvidíte speciální trik pilota na přepravu těžkého proutěného koše.

  Poslední část letu v sobě skrývá tajemství, které Vám neprozradíme. Pouze to, že budete příjemně překvapeni. Odnesete si emocionální zážitek a odhalí se Vám vášeň a nadšení pro balónové létání, které tento organizační tým má. A to stojí opravdu za to.

  Proto pokud chcete zažít let balónem, který bude obohacen o další přidanou hodnotu, máte naše doporučení:). 

  Partneři KZMJ

  mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

  Sociální sítě