Kde: Valdštejn. lodžie  
30. srpna Pá 20:00
Běžkařská odysea – předplatné „C“

Běžkařská odysea – předplatné „C“

Výlet je závodem, jehož hlavní cena je zážitek. V tomto ohledu jsou tito muži nejlepšími závodníky z nejlepších – skuteční šampióni. Dokonce větší, než si sami myslí. Dva běžkaři ztraceni v mapě i v ročním období, bok po boku a však v jedné stopě podstupují běžkařskou odyseou – bludnou pouť s nejasným koncem i průběhem! Hole vzhůru, vosk na knír, čaj na kuráž a krok sun krok!

Představení „Běžkařská odysea“ čerpá z letitých zkušeností Bratrů v tricku na poli pouličního divadla. Tradičně silnou doménou souboru je sebeironie, žonglování, předmětová manipulace, střídmá akrobacie a laskavý humor. Diváci budou psychicky i fyzicky vtaženi do děje ať se děje co se děje.  Žádná stopa? Nevadí, tohle představení není žádná klasika!

Jak praví oblíbené německé rčení: „LANGLÄUFER LEBEN LÄNGER“ — „běžkaři žijí déle“! Smích a humor prý taky roky přidávají. Tak račte s tímto představením objevit elixír nesmrtelnosti!

Předprodej vstupenek od 7. 1. 2019 v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně. Poskytujeme slevy ZTP.

Cena: 160 ,- Kč

Délka: 60 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Divadlo: Bratři v tricku, Praha

Žánr: Improvizačně žongléská komedie

Web představení: http://bratrivtricku.cz/

Hrají:

Adam Jarchovský, Václav Jelínek

Místo představení:

Valdštejn. lodžie  

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě