Předprodej vstupenek

On-line nákup vstupenek

TelefonMožnost zakoupit vstupenku naleznete v on-line prodejním systému u jednotlivého představení. Vstupenky Vám doručíme okamžitě po platbě do e-mailu. Při vstupu do sálu je nutno se jimi prokázat. Součástí vstupenky je také QR kód, který je  nutno předložit se vstupenkou. Platba vstupenek probíhá pouze pomocí platební karty, přes zabezpečený platební portál Global Payment. (Postupujte podle pokynů systému. Nezavírejte webovou stránku dříve, než se dokončí prodej. Pokud zůstanou místa bílá, něco se nezdařilo a tato místa se cca po 30 minutách uvolní zpět do prodeje)

Vstupenky lze platit také pomocí BONUSKARTY ← Návod naleznete v odkaze

REZERVACE VSTUPENEK NEPROVÁDÍME !  Využijte on-line nákupu.

Místa na balkoně nedoporučujeme zakupovat pro děti menší než 130 cm výšky.

Vysvětlivky k sedadlům v rezervačním systému.

volné sedadlo
  volné dvousedadlo (lze koupit pouze jako celek)
  obsazeno
  nelze (místo není uvolněno k prodeji)

Vstupenka musí být předložena včetně QR kódu! Vstupenkou se můžete prokázat při vstupu do sálu také na chytrém mobilním telefonu, pomocí QR kódu zaslaného systémem se vstupenkou. Vstupenky nemusíte tisknout. 
(QR kód a vstupenky ve formátu JPEG jsou přílohou e-mailu se vstupenkami)

U online nákupu vstupenek nelze uplatňovat případné slevy ( dítě, student, ZTP )
Pokud chcete slevu uplatnit využijte předprodeje v Biografu, nebo Městském infocentru.

Překontrolujte si prosím nastavení své platební karty. Musí mít povolenou možnost platby přes internet. Pokud je tato funkce blokována, nedojde k zaplacení a doručení vstupenky.

Najednou lze zakoupit 5ks vstupenek. Dvousedadlo lze zakoupit pouze jako celek –  tedy obě místa najednou.

Před nákupem vstupenek si zkontrolujte datum představení, čas, vybraná místa, jazykové verze a přístupnost filmu na který vstupenky kupujete. Vstupenky NEVRACÍME ANI NEVYMĚŇUJEME.

obchodní podmínky KZMJ pro nákup on-line vstupenek

V případě problému při platbě vstupenek, použijte k dotazu naší aplikaci Technická podpora – kliknutím na FORMULÁŘ. Reagujeme v nejkratším možném čase. Aplikaci naleznete pod sekcí VSTUPENKY u každého filmového představení.

U představení 3D je nutno zakoupit 3D brýle v hodnotě 25,- Kč. Brýle jsou nové a stávají se Vaším majetkem. Brýle možno použít opakovaně. Brýle zakoupíte na pokladně.

Pozor na PŘÍSTUPNOST PRO DĚTI A MLÁDEŽ u jednotlivých představení. Přístupnost je vždy uvedena ve formátu: Přístupný. Mládeži do 12 let nevhodný. Mládeži do 15 let nepřístupný. Přístupný od 18 let.
Z tohoto důvodu si vyhrazujeme oprávnění ( při představeních označených příst.15 a příst.18 ) požadovat při vstupu do kinosálu prokázání dovršení věku, občanským nebo jiným průkazem s fotografií a datumem narození. Pokud tak nebude učiněno divák nesmí být dle zákona vpuštěn do sálu.  V případě nesplnění této podmínky zakoupené vstupenky nevyměňujeme ani nevracíme!

ZÁKON O AUDIOVIZI
POVINNOSTI PŘI VÝROBĚ AUDIOVIZUÁLNÍCH DĚL A JEJICH ZPŘÍSTUPŇOVÁNÍ VEŘEJNOSTI
(5) Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d).

Návštěvní řád Biograf Český ráj Jičín

Pokladna Biografu Český ráj

TelefonProdej vstupenek vždy jednu hodinu před začátkem promítání. Možnost platit platebními kartami.

GPSBIOGRAF ČESKÝ RÁJ, 17. Listopadu 47, Jičín

Městské informační centrum

TelefonPo – Pá: 9.00 – 17.00 | So: 9.00 – 13.00 |
 (v turistické sezoně podle aktuální otevírací doby So i Ne)

Telefon +420 493 534 390

GPS Městské informační centrum Jičín, Valdštejnovo nám. 1, 506 01  Jičín


Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě