Bloodshot- DOLBY ATMOS – KZMJ
Kde: Biograf Český Ráj  
Vstupenky
29. května Pá 17:00
Bloodshot- DOLBY ATMOS

Bloodshot- DOLBY ATMOS

loodshot (Vin Diesel) je mutant s podobnými schopnostmi jako má Magneto ze série X-Men. Bloodshot je smrtelně zraněný voják, kterého zachránila tajná organizace Project Rising Spirit, která mu vymyla mozek a do krevního oběhu nainstalovala nanoboty, kteří mu dávají nespočet schopností. Bloodshot může měnit podobu svého těla v kohokoliv. Pomocí nanobotů se může vyléčit z jakéhokoliv zranění, a to i fatálního, ovládá všechny zbraně a bojovou techniku, může se napojit na jakoukoliv elektrotechniku a satelitní sítě. Bloodshot (Vin Diesel) je mutant s podobnými schopnostmi jako má Magneto ze série X-Men. Bloodshot je prvním filmem na motivy komiksů nakladatelství Valiant entertainment.

Cena: 130 ,- Kč

Délka: 110 minut

Přístupnost: Od 12 let

Režie: Dave Wilson

Země původu: USA

Žánr: Drama Akční / dobrodružný

Úprava: ATMOS / titulky

Hrají:

Vin Diesel, Eiza González, Sam Heughan, Guy Pearce, Toby Kebbell, Michael Sheen, Lamorne Morris, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Talulah Riley, Alex Hernandez, Siddharth Dhananjay

Místo představení:

Biograf Český Ráj  

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Další termíny představení:

29. května Pá 17:00Bloodshot- DOLBY ATMOS

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě