Bonus karta

S BONUSKARTOU DARUJTE KULTURU!

Bonuskartu zakoupíte v Městském infocentru. Kartou se po dobití kreditem dají zaplatit vstupenky do kina, divadla, koncerty a další akce pořádané KZMJ.
Na divadla v předplatném získáváte při platbě 20% slevu. Nově od roku 2019 je každá desátá vstupenka zakoupená BONUSKARTOU se slevou 50 Kč.
Bonuskartu můžete nabít kreditem a darovat.
Vhodná je také pro firmy jako benefit pro zaměstnance.

Pozor! Bonuskartou můžete zaplatit vstupenky z pohodlí domova.
V online-rezervaci vstupenek zadejte číslo vaší karty, vyberte místa, vytiskněte si e-vstupenku doma a přijďte do kina se svou vstupenkou.

 

Podmínky užití bonus karty KZMJ
Karty jsou oprávněny vydávat a prodávat pouze Kulturní zařízení města Jičína. Poplatek za vystavení karty je 30,- Kč. Koupí bonusové karty, která slouží také jako platební karta na akce pořádané Kulturními zařízeními zákazník souhlasí s níže uvedenými podmínkami.
Kartu je třeba chránit proti zneužití, kopírování karty je zakázáno a v případě porušení se zákazník vystavuje nebezpečí odčerpání kreditu cizí osobou.
Nabití kreditu se provádí na pokladně v Městského informačního centra na Valdštejnově náměstí, nebo pokladně biografu. Nabitý kredit slouží na placení vybraných pořadů, zejména pořádaných Kulturními zařízeními, například divadla, koncerty, vstupenky do kina atd.
Nabitý kredit není možno vyčerpat jiným způsobem, než platbou za představení nebo pořad.

Bonuskarta musí mít v rámci jednoho roku od posledního použití minimálně jeden pohyb kreditu (zakoupení vstupenky na libovolný pořad KZMJ, nebo dobití BONUSKARTY). Pokud k tomuto kroku nedojde, kredit automaticky propadá.

Při ztrátě karty okamžitě volejte na telefonní číslo 493 534 390, kde nahlásíte její ztrátu a ta bude zablokována.
Při dobíjení karty neplatíte navíc žádné poplatky. V případě, že kredit na kartě je nižší, než požadovaná finanční částka za platbu vstupenek, budete vyzváni k úhradě vstupenek hotově, popřípadě k dobití karty. Platbu kartou a hotovostní nelze kombinovat.
Při platbě kartou je zákazník povinnen hlásit tuto skutečnost před započetím transakce.
Karta přináší svému uživateli dvacetiprocentní slevu ze vstupného na všechna představení zařazená do divadelního předplatného.
Zůstatek kreditu na kartě je možno ověřit na prodejním místě.
Za ztrátu karty nepřejímá KZMJ žádnou zodpovědnost. Zůstatek na ztracené kartě je možno převést na novou pouze po prokázání totožnosti majitele karty.
Pokud máte další dotazy ohledně BONUS KARTY můžete psát na mail mic@jicin.org, popřípadě telefon 493 534 390.

Všeobecné obchodní podmínky při rezervaci a nákupu e-vstupenek na webu www.kzmj.cz realizované pro Kulturní zařízení města Jičína společností Global Payment  a společnostní DISdata s.r.o.

 


Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě