Caveman – NOVÝ TERMÍN – KZMJ
Kde: Divadlo  
Vstupenky
23. září St 19:00
Caveman – NOVÝ TERMÍN

Caveman – NOVÝ TERMÍN

Oficiální vyjádření společnosti Point – pořadatele představení Caveman v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu.  Představení plánovaná do 12. 4. 2020 nelze odehrát ve stanovených termínech.

Zakoupené vstupenky na naše představení zůstávají v platnosti a my Vás budeme nejpozději v den kdy bude oficiálně oznámen konec zákazu návštěvy divadel informovat o termínech náhradních představení prostřednictvím web stránek, sociálních sítí a našich prodejních partnerů. Děkujeme za pochopení vážné situace, která díky tomuto opatření pro nás a pro tisíce dalších firem v České republice nastala. Prosíme naše diváky: nepodléhejte panice a zachovejte nám přízeň.

Děkujeme a těšíme se na Vás v náhradním termínu – produkce Caveman

Máte chuť se rozesmát až k slzám? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

Předprodej vstupenek od 13. 12. 2019 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Neposkytujeme slevy ZTP.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 300, 350 a 390 ,- Kč

Délka: 90 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Autor: Rob Becker

Divadlo: Agentura Point

Režie: Patrik Hartl

Žánr: One man show, komedie

Web představení: https://www.caveman.cz/

Hrají:

Jan Holík / Jakub Slach

Místo představení:

Divadlo  

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Další termíny představení:

23. září St 19:00Caveman – NOVÝ TERMÍN

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě