Do Jičína přichází Tripper! – KZMJ
Infocentrum  
27. listopadu Út 15:57

  Do Jičína přichází Tripper!

  Tripper je poznávací a stopovací hra, díky které poznáte krásy konkrétního města. V našem případě samozřejmě Jičína. První Váš úkol je dojít do Městského informačního centra, kde si zakoupíte brožurku a pak už je vše na Vás. V brožurce najdete úkoly, které Vás postupně zavedou na další a další místa na trase. Nepotřebujete nic kromě brožurky, tužky a orientačního smyslu. Takže mobily a tablety stranou, teď záleží jen a jen na Vás!
  Hra je ideální pro celou rodinu. Na trase, která je dlouhá zhruba 3,5 kilometru strávíte odhadem dvě a půl hodiny a těšit se můžete na 18 úkolů. Trasa je také vhodná pro děti, kočárky i pro osoby na invalidním vozíku.
  Samozřejmě za správné vyplnění úkolů Vás čeká odměna. Pro ni si dojdete opět do Městského informačního centra. Rádi budou především ti, kteří jsou vášniví sběratelé turistických vizitek, protože odměna jsou právě dvě turistické absolventské vizitky a navíc si ještě můžete otisknout unikátní razítko s Valdickou bránou.

  Tripper prodáváme zhruba od poloviny listopadu a podle ohlasů návštěvníků, kteří již trasu prošli, musíme říct, že je trasa s úkoly velmi povedená. Prvními účastníky u nás v Jičíně byla sympatická rodinka s malou dcerou, trasu stihli už za necelé dvě hodiny a provedení si velice chválili. 
  Zkrátka ideální dobrodružství pro celou rodinu! Přijdete si Tripper vyzkoušet? 

  Tripper není jediná stopovací hra, kterou můžete v Jičíně zažít. Další z nich nese název Skryté příběhy. K této aktivitě již potřebujete chytrý telefon, kde si stáhnete aplikaci a poté už je to obdobné jako u Tripperu. Aplikace vás bude navigovat, kam jít a kde budete plnit další úkoly. Nejen, že trasa vede jedinečným historickým centrem Jičína, ale navíc se dozvíte i něco ze zajímavé historie města.

  Partneři KZMJ

  mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

  Sociální sítě