Kde: Divadlo
Vstupenky
12. dubna Pá 19:00
Hrdý Budžes – nový termín

Hrdý Budžes – nový termín

Dramatizace úspěšné stejnojmenné prózy spisovatelky Ireny Douskové. Hrdinka příběhu, žákyně druhé třídy základní devítileté školy Helenka Součková, nás zkoumavým i naivním pohledem osmiletého dítěte sugestivně provází tragikomickými roky husákovské normalizace, tak jak se na počátku 70. let promítala do světa dětí i dospělých. Na pozadí prostředí školy a divadla v jednom „nejmenovaném“ okresním městě se odvíjí sled komických příhod, trapných zážitků, drobných i větších neštěstí, které malá Helenka nejen prožívá, ale zároveň je s bezprostředností svému věku vlastní hodnotí a komentuje. Barbora Hrzánová – cena THÁLIE 2003 za mimořádný ženský jevištní výkon za roli Helenky Součkové.

Předprodej vstupenek od 1. 11. 2018 v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP. Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 450, 390, 350 ,- Kč

Délka: 135 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Autor: Irena Dousková

Divadlo: Divadlo A. Dvořáka, Příbram

Režie: Jiří Schmiedt

Žánr: Komedie

Web představení: http://www.divadlopribram.eu/repertoar/hrdy-budzes/

Hrají:

Barbora Hrzánová, Jarmila Vlčková, Libor Jeník

Místo představení:

Divadlo

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Další termíny představení:

12. dubna Pá 19:00Hrdý Budžes – nový termín

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě