Informace pro turisty

Turistický portál Jičína

Nevíte si rady, co v Jičíně navštívit? Co je u nás nového? Jaké výstavy právě probíhají a které turistické cíle jsou otevřeny? To vše zjistíte na turistickém portále www.jicin.org, který je určen nejen pro turisty, ale i obyvatele města Jičína.

Pozvánka pro rodiny s dětmi. V Jičíně se určitě nudit nebudete! Více videí naleznete na webu: www.tataaadelka.cz 

Video o rekonstrukci jičínského Íčka. 

 

Webové stránky Českého ráje

Webové stránky www.cesky-raj.info jsou oficiálními stránkami regionu Český ráj. Najdete zde tipy na výlety, kalendář akcí, kam za zábavou a kam za sportem, kde se ubytovat a kde se najíst. Zjistíte zde, které turistické cíle jsou bezbariérové www.ceskyrajbezbarier.cz, kam se můžete vydat s dětmi www.ceskyrajdetem.cz, a jak nejlépe zdolat Zlatou stezku Českého ráje www.zlatastezkaceskehoraje.cz.

Turistický portál Královéhradeckého kraje 


Autorem videa je Královéhradecký kraj.

Další stránka, kterou musí každý turista znát je TURISTICKÝ PORTÁL KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE! Na území Královéhradeckého kraje se nachází hned několik menších územních celků. Jedná se o Český ráj, Hradecko, Kladské pomezí a Broumovsko, Krkonoše, Orlické hory a Podorlicko, Podkrkonoší.
www.hkregion.cz

Ubytování a stravování

Chystáte se do Jičína a nevíte, kde se ubytovat? Pomůže Vám katalog ubytovacích zařízení, který si můžete stáhnout níže. Najdete zde adresy, kontakty, přibližné ceny, kapacity a další informace.
Katalog ubytovacích zařízení | přehled ubytování v Jičíně a jeho okolí            Aktuální stav volných ubytovacích kapacit naleznete zde.
Katalog stravovacích zařízení | přehled restauračních zařízení, kaváren a cukráren v Jičíně.                                                                                               Denní menu většiny jičínských restaurací najdete zde.

 

Připojení k Wi-fi

Věděli jste, že město Jičín nabízí připojení k síti Wi-fi zdarma? Občané i návštěvníci Jičína se mohou připojit na Valdštejnském náměstí a v prostorách zámeckého parku. Čas připojení je omezen na 40 minut denně pro každé zařízení a rychlost připojení je 2 Mb/s. Název sítě je FreeWifi-Jicin a připojení k němu je bez hesla.


Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě