K prodeji

Naše infocentrum jako každé jiné, nabízí velké množství prodávaného zboží, například turistické suvenýry, mapy, regionální publikace a další velmi, velmi, velmi důležité sběratelské kousky, které zabírají místo ve vitrínách Vašich obývacích pokojů 🙂 My Vám ale představíme hlavně naše speciální zboží.

Novinkou v našem sortimentu jsou Regionální produkty Český ráj. Toto zboží je vystaveno přísné certifikační komisi – té se však Vy nemusíte bát, naše produkty všechna pravidla splňují 🙂

A naše “top” jsou Rumcajsí suvenýry. Poptávka po nich je velká a my se snažíme rozsah tohoto sortimentu rozšiřovat. Již teď jej máme největší v Jičíně a možná i široko daleko 🙂 Mimořádný zájem je o Rumcajsí smaltované hrnečky, omalovánky, pexesa, samolepky i Rumcajsí plyšáky. A protože se objevili opakované prosby o magnetky s motivy loupežnické rodinky, nenechali jsme to jen tak. Naším zájmem je uspokojit potřeby zákazníka a jeho potřeba zněla jasně: “Chceme Rumcajse i na magnetce!”

Sortiment, jak vidíte, je rozsáhlý. V levé části této webové stránky se tak můžete seznámit s pouhou částí našeho sortimentu. 


Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě