Kde: Divadlo  
Vstupenky
24. října Čt 19:00
Jakub Smolík „60“ s kapelou a hostem Petrem Kolářem

Jakub Smolík „60“ s kapelou a hostem Petrem Kolářem

Jakub Smolík v roce 2019 oslaví  své životní jubileum. Ač na to nevypadá, slavit bude již své šedesáté narozeniny. 

Koncertní vzpomínkové ohlédnutí k životnímu jubielu věčného romantika odstartuje dvěma speciálními koncerty  a to 7. října v Praze v Divadle Hybernia, 7.10.2019, kde jako hosté vystoupí i Michal David, Monika Absolonová, Těžkej Pokondr a Petr Kolář, a také v Brně, 7. října v Sono Centru, kde se představí jako gratulanti,  Ilona Csáková, Petr Kolář a Těžkej Pokondr.

V rámci celé tour „60“ v ostatních městech, se uskuteční koncerty s hostem Petrem Kolářem nebo Ilonou Csákovou.

V těchto koncertech se Jakub Smolík poohlédne uplynulými léty zpět a připomene nejednu historku. V programu zazní největší hity jeho kariéry a duety se svými hosty, které obohatí tento koncert i svými písničkami. Petr Kolář složil pro J. Smolíka i současný hit Medový čaj.

Turné „60“ je realizováno ve spolupráci s Agenturou  RichArt a Petrem Brychem.

Předprodej vstupenek od 1. 3. 2019 v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Slevy ZTP poskytujeme. Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 490, 450 a 390 ,- Kč

Délka: S přestávkou 160 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Žánr: Koncert

Web představení: http://jakubsmolik.cz/

Místo představení:

Divadlo  

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě