Infocentrum  
31. července St 10:24

Jičínské Íčko obhajuje prvenství

Stejně jako každé léto se i o letošních letních prázdninách, tedy v průběhu hlavní turistické sezony, koná soutěž „Oblíbené informační centrum 2019“. Pořadateli je již tradičně Asociace turistických informačních center (ATIC ČR) ve spolupráci s měsíčníkem Kam po Česku. Účelem soutěže je zjistit, a do jisté míry i odpovědět na otázku, jak je to se spokojeností klientů se službami jednotlivých informačních kanceláří? A to v každém kraj samostatně.

Naše jičínské Městské informační centrum se v rámci Královéhradeckého kraje zapojuje samozřejmě také. Navazuje na parádní umístění z let minulých. V roce 2017 bylo hlasováním dosaženo druhé místo a v roce minulém dokonce pomyslná zlatá medaile. Což je velký závazek, i přesto, že míra oblíbenosti a úroveň poskytovaných služeb TIC je často jen velmi obtížně měřitelná. Zpravidla je závislá na lokaci Íčka, počtu návštěvníků a samozřejmě i na komunikačních schopnostech pracovníků, šíři poskytovaných služeb, prozákaznicky nastavené otevírací době a velké spoustě dalších objektivních i subjektivních parametrů. Pokud Vám přijde ocenění hodný právě mix služeb a úsměvů právě v jičínském Íčku, budeme rádi za podporu.

A ještě pár důležitých údajů. Soutěž probíhá konkrétně od 21. června do 31. srpna a princip hlasování je poměrně jednoduchý. Pro dosažení, co nejpřesnějších výsledků, je možné hlasovat vždy pouze jednou z v každém z krajů. Jako identifikátor je použit e-mail hlasujícího. Hlas je započítán až po potvrzení emailu. Vítězná informační centra za každý z krajů budou slavnostně vyhlášena a také hodnotně oceněna v rámci členského fóra ATIC ČR v Praze dne 7.11.2019. Tak co myslíte, obhájí jičínské Íčko prvenství z loňského roku? Rozhodnete o tom jen a pouze Vy! Děkujeme!

Hlasování a kompletní informace jsou k dispozici na webu: www.kampocesku.cz/informacni-centrum-roku 

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě