Koncert filmové hudby – NOVÝ TERMÍN – KZMJ
Kde: Divadlo  
Vstupenky
26. září So 19:00
Koncert filmové hudby – NOVÝ TERMÍN

Koncert filmové hudby – NOVÝ TERMÍN

Vstupenky zůstávají v platnosti! Předprodej bude obnoven 18. 5. 2020.

Star Wars, Piráti z Karibiku, Game of Thrones, Pán prstenů, James Bond, nebo legendární večerníčky. V jičínském divadle se můžete těšit na filmovou hudbu, kterou živě zahrají smyčce Pražského filmového orchestru, který se filmové hudbě věnuje již třináct let a v Jičíně vystoupí poprvé.

V Čechách se několik symfonických orchestrů občas dotýká svým repertoárem některých oblíbených titulů populární nebo filmové hudby. Těleso, které před 13 lety založil dirigent Jiří Korynta, Pražský filmový orchestr, se ovšem specializuje výhradně na interpretaci filmové, popř. muzikálové hudby živě na podiu.

Za svou třináctiletou historii se orchestr poměrně rozrostl, ale zejména zdokonalil. Velká zásluha patří zejména dirigentovi Jiřímu Koryntovi, který ze studentů či absolventů různých hudebních a uměleckých škol dostal maximum jejich výkonu a naučil je, jak k hraní tohoto náročného žánru v symfonické podobě přistupovat. Studenti stále tvoří značné zastoupení v orchestru, ale dostávají také možnost zahrát si po boků profesionálů z filharmonií nebo divadelních orchestrů.

Orchestr za sebou má mnoho vystoupení po celé České republice a několikrát se vydal i za hranice, konkrétně na Slovensko a do Rakouska. Nejstálejším působištěm je ale pořád Praha a orchestr tak ctí místo svého založení. Podle slov dirigenta bylo na začátku velkým cílem dostat hráče nahoru a úroveň hraní co nejvíce vyzdvihnout, a následně měl za cíl představit tuto hudbu lidem ve známých koncertních sálech.

Předprodej vstupenek od 18. 5. 2020 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP max. 10 ks.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 440, 390, 340 ,- Kč

Délka: 90 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Žánr: Koncert

Web představení: http://www.praguefilmorchestra.com/

Místo představení:

Divadlo  

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě