Kde: Divadlo  
Vstupenky
16. září Po 19:00
Krás(k)a na scéně – předplatné „A“

Krás(k)a na scéně – předplatné „A“

Londýn. Rok 1662. Král Karel II. vydává zákaz hraní ženských postav mužskými herci. Edward Kynaston, herec, který je na vrcholu díky svým ženským hrdinkám, začíná hrát zásadní hru svého života. Co když žije skutečný život jen na prknech s vůní divadelních šminek a v reálném životě je jen bezradným pozorovatelem? To vše ve světě, který se stal navíc nelítostným a bez náznaku soucitu či pochopení. „Jako žena mohu být i tím, čím nemohu být jako muž“.
Historická freska s aktuálním tématem lidské identity.

Představení oceněné cenou Thálie 2017 – Daniel Bambas za roli Edwarda Kynastona!

Recenze ZDE

Předprodej vstupenek od 16. 1. 2019 v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 390, 350, 300 a 250 ,- Kč

Délka: 180 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Autor: Jeffrey Hatcher

Divadlo: Městské divadlo Mladá Boleslav

Režie: Petr Mikeska

Žánr: Komedie, drama

Web představení: https://www.mdmb.cz/PlayDetail/330

Hrají:

Edward Kynaston, herec - Daniel Bambas Margaret Hughesová, první herečka - Hana Marie Maroušková / Lucie Končoková Maria, garderobka - Malvína Pachlová Thomas Betterton, herec - Roman Teprt Villiars, vévoda z Buckinghamu - Petr Prokeš Nell Gwynnová, králova milenka - Alena Hladká Karel II, král Anglie - Martin Hrubý Sir Charles Sedley - Ivo Theimer Samuel Pepys, novinář - Petr Mikeska (původně Libor Stach) Lady Meresvalová, bohatá obdivovatelka - Ivana Nováčková Slečna Fraynová, bohatá obdivovatelka - Lucie Matoušková Revelsová, hospodská a další postavy - Eva Reiterová Hyde, předseda vlády - Milan Koníček Thomas Killigrew, majitel divadla a další postavy - Miroslav Babuský Emílie, herec & Peter Lelly, malíř & 1. výtržník a další postavy - Milan Ligač Elisabeth Barryová, herečka a další postavy - Hedvika Najmanová 3. výtržník a další postavy - Otakar Jílek 2. výtržník a další postavy - Michal Kopčan a další

Místo představení:

Divadlo  

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě