Kde: Divadlo  
Vstupenky
23. září Po 20:00
Partička

Partička

Michal Suchánek, Igor Chmela, Richard Genzer, Michal Novotný, Jakub Kohák, Marian Čurko…a nebo taky nějaký zajímavý host – to je nová sestava Partičky!

Partička míří z televizních obrazovek rovnou za Vámi! Geňa je ve formě a hádá ještě lépe než kdy předtím! A je to taky hlavně o Vás, bez pomoci publika by to prostě nebyla Partička!! Kluci improvizují, dopředu tak neví nikdo (ani oni sami), co se odehraje v dalších vteřinách!

Předprodej vstupenek od 6. 3. 2019 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Neposkytujeme slevy ZTP. Výměna vstupenek mezi jednotlivými časy vystoupení není možná!

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 480 ,- Kč

Délka: 120 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Žánr: Improvizace, komedie

Web představení: https://www.facebook.com/poradparticka/

Místo představení:

Divadlo  

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě