Případ mrtvého nebožtíka – KZMJ
Kde: Biograf Český Ráj  
Vstupenky
29. ledna St 17:00
Případ mrtvého nebožtíka

Případ mrtvého nebožtíka

Je čas udělat si legraci z toho, jak se nám filmy a seriály krimižánru přemnožily…. V té záplavě kriminálních příběhů nastal ideální čas se všem těm hrdinům a klišé krimižánru pořádně vysmát… A tak nastupuje major Prubner! Pohledná, v kolektivu oblíbená vyděračka byla zavražděna. Arogantní náčelník kriminálky svěří případ majoru Prubnerovi, kterého nemá rád. Proto vyhlásí ultimatum – pokud nebude případ vyřešený do 168 hodin, Prubner bude degradován … Nečekané situace vytvářejí skvělé pozadí kriminálního příběhu inspirovaného známými detektivkami, které skvěle paroduje a utahuje si z nich.

Cena: 130 ,- Kč

Délka: 120 minut

Přístupnost: Od 12 let

Režie: Miloslav Šmídmajer

Země původu: Česká republika

Žánr: Komedie

Úprava: DS čes.tit

Hrají:

David Novotný, Hana Vagnerová, Martin Pechlát, Lukáš Příkazký, Miroslav Táborský, Milan Šteindler, Tereza Srbová, Pavel Rímský, Eva Holubová, Martin Myšička, Petra Jungmanová, Pavla Beretová, Anna Polívková, Lenka Krobotová, Klára Issová, Filip Kaňkovský, Denisa Pfauserová, Michal Čoudek

Místo představení:

Biograf Český Ráj  

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Další termíny představení:

29. ledna St 17:00Případ mrtvého nebožtíka

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě