Romance – HLEDÁME NOVÝ TERMÍN! – KZMJ
Kde: Divadlo  
Vstupenky
29. dubna St 18:00
Romance – HLEDÁME NOVÝ TERMÍN!

Romance – HLEDÁME NOVÝ TERMÍN!

Divadelní hra se zpěvy na motivy básně Františka Hrubína Romance pro křídlovku z dílny ZUŠ J. B. Foerstera Jičín.

Předprodej vstupenek od 13. 3. 2020 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 100 ,- Kč

Délka: Bez přestávky 70 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Autor: Martina Komárková

Divadlo: ZUŠ J. B. Foerstera Jičín

Režie: Martina Komárková

Žánr: Zpěvohra

Web představení: https://www.zusjicin.cz/

Hrají:

Kristýna Kopalová, Adam Vávra, Lukáš Javůrek, Bára Muchová, Michal Jandera, Anděla Šemberová, Lucie Záveská, Alexandra Pátková, Amálie Stuchlíková, Anna Barešová, Lucie Drahoňovská, Lucie Drbohlavová, Natálie Kunčíková, Barbora Stránská, Beata Zrůstová a další. SÓLO NA TRUBKU: Tomáš Klazar PĚVECKÁ PŘÍPRAVA: Kateřina Bičíková, Zdena Svobodová, Simona Tlustá POHYBOVÁ SPOLUPRÁCE: Alena Lyczkowski HERECKÁ SPOLUPRÁCE: Šárka Vaculíková Hudba - PAVEL KRČMÁRIK Pouťová znělka – OTAKAR KOVÁŘ

Místo představení:

Divadlo  

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě