The CELLO Boys – POP/ROCK – KZMJ
Kde: Divadlo  
Vstupenky
13. února So 19:00
The CELLO Boys – POP/ROCK

The CELLO Boys – POP/ROCK

Předprodej bude obnoven 18. 5. 2020.

Slavný český duet složený ze dvou violoncellistů Ladislava Mariaše a Zachara Fedorova, kteří hrají nejen klasiku, ale i moderní aranžmá z populární hudby, rockových klasiků a mnoho dalšího, dorazí společně s Jakubem Kočím (bicí) poprvé do Jičína. Tento koncert bude zaměřen na POP / ROCK a diváci se mohou těšit na tyto skladby:

Nirvana: Smells like teen spirit; Survivor: Eye of the Tiger; U2: With or Without You; Jackson: They don´t Care About Us; Jackson: Smooth Criminal; Europe: The Final Countdown; Lady Gaga: Shallow; Mans Zelmerlow: Happyland; Joan Jett: I love Rock & Roll; Fonsi: Despacito; AC/DC: Highway to Hell a Thunderstruck; Iron Maiden: Fear of the Dark; The White Stripes: Seven Nation Army

The CELLO Boys – představení:

Vznik violoncellového dua The CELLO Boys se váže k podzimu roku 2016. Za dobu dosavadní umělecké činnosti má za sebou řadu vystoupení jak v České republice, tak v zahraničí. Interpretují hudbu „klasickou“, pop, rock či hudbu jiné moderní scény. Do jejich repertoáru se tedy řadí jak J. S. Bach, J. Haydn, M. Doležil nebo D. Vrchoslav, tak vlastní virtuózní úpravy těch nejznámějších písní kapel jako například Nirvana, AC/DC, U2, Europe, Iron Maiden nebo také známých interpretů a DJ´s, mezi které patří M. Jackson, L. Fonsi, Avicii a další.

Snaží se o propojení těchto kontrastních stylů. Proto je možné si povšimnout například motivu 4. věty Novosvětské Symfonie A. Dvořáka ve skladbě Fear of the Dark (Iron Maiden), nebo Toccaty d moll zakomponované do Thunderstruck (AC/DC).

Skladby volí tak, aby se předvedla virtuózní technika, všechny možnosti nástroje a aby se zároveň nenudil ani odborník, ani méně náročný posluchač.

Předprodej vstupenek od 18. 5. 2020 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Neposkytujeme slevy ZTP.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 320, 270 a 220 ,- Kč

Délka: Bez přestávky 90 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Žánr: Koncert

Web představení: https://www.facebook.com/thecelloboysofficial/

Místo představení:

Divadlo  

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Další termíny představení:

13. února So 19:00The CELLO Boys – POP/ROCK

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě