Tomáš Kačo – My home – NOVÝ TERMÍN! – KZMJ
Kde: Porotní sál  
17. června Čt 19:00
Tomáš Kačo – My home – NOVÝ TERMÍN!

Tomáš Kačo – My home – NOVÝ TERMÍN!

Předprodej bude obnoven 18. 5. 2020.

Cesta Tomáše Kača, klavíristy vybaveného talentem od přírody a nezměrnou pílí, ale také skladatele, zpěváka a aranžéra, je úžasným příběhem splněných životních snů. Své sólové recitály staví především na improvizaci, s níž rozehrává do neopakovatelných hudebních končin svůj jedinečný styl založený na fúzi klasiky, jazzu a tradiční romské hudby. Jeho hudební cestu kritika označuje za mimořádně ojedinělou – „škatulku“ suis generis.

Odehrál množství recitálů v Evropě i USA. Spolupracuje s řadou českých symfonických orchestrů, pro něž píše aranže. Po absolutoriu prestižní Berklee College of Music žije v Los Angeles. Otevřeně říká, že ve Spojených státech není jen za sebe – svou pověstnou „zaťatostí do hudby“ chce být příkladem pro ostatní romské děti. Aplaudující Carnegie Hall je však jen jednou z variant životních snů.

Své debutové My Home, na kterém hostuje několikanásobný držitel ceny Grammy John Patitucci, Ondřej Gregor Brzobohatý, Kühnův dětský sbor, ale i Kačova mladší sestra Veronika, vydal Tomáš symbolicky 28. října 2018.

„Album je o žánrové rozmanitosti, repertoárové otevřenosti, která je také metaforou k tomu, co pro mě ‚My Home‘ znamená. Dost bylo předsudků – žánrových i rasových…“ Tomáš Kačo

Předprodej vstupenek od 18. 5. 2020 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně. Poskytujeme slevy ZTP max. 10 ks.

Cena: 250 v předprodeji a na místě 290 ,- Kč

Délka: 60 minut

Bezbariérový přístup: Ne 

Žánr: Koncert

Web představení: https://www.tomaskaco.com/

Místo představení:

Porotní sál  

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě