Utíkejte, slečno Nituš! – předplatné “A” – NOVÝ TERMÍN! – KZMJ
Kde: Divadlo  
Vstupenky
14. října St 19:00
Utíkejte, slečno Nituš! – předplatné “A” – NOVÝ TERMÍN!

Utíkejte, slečno Nituš! – předplatné “A” – NOVÝ TERMÍN!

Vstupenky zůstávají v platnosti! Předprodej bude obnoven 18. 5. 2020.

Komorní adaptace slavné Hervého operety Mamzelle Nitouche od slovenského básníka a dramatika Lubomíra Feldeka, v níž autor původní Hervého nápad s převleky nejrůznějšími změnami a dvojím životem postav dotáhl téměř do absurdních rozměrů a vytvořil tak předpoklady pro inspirovanou kolektivní spoluhru všech protagonistů na jevišti, tak typickou pro jedinečnou poetiku Ypsilonky. Večer se nese v duchu hravosti, hudebnosti a duchaplnosti, ale ze všeho nejvíc je večerem nespoutané a dobré zábavy.

Předprodej vstupenek od 18. 5. 2020 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 450, 390, 350 a 300 ,- Kč

Délka: S přestávkou 135 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Autor: Ľubomír Feldek

Divadlo: Studio Ypsilon, Praha

Režie: Peter Oravec

Žánr: Komedie

Web představení: http://www.ypsilonka.cz/repertoar/hrajeme/utikejte-slecno-nitus

Místo představení:

Divadlo  

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě