Biograf Český Ráj  
Vstupenky
21. července Ne 19:30
V lásce a válce

V lásce a válce

Po třech letech strávených v zákopech první světové války se Esben vrací domů k milované ženě Kirstine a synu Karlovi. Avšak válečné útrapy změnily nejen jeho samotného, ale i jeho rodinu. Okouzlující německý důstojník Gerhard zaujal jeho místo v čele rodinného stolu a dělá, co může, aby si získal srdce Kirstine a stal se Karlovým otcem. Zatímco mladá rodina si těžko zvyká na novou situaci, přichází další rána – Esben se musí vrátit na frontu. Téměř zlomený muž se tím nedokáže vyrovnat a dezertuje. Po neúspěšném pokusu překročit hranici do neutrálního Dánska je nucen skrývat se na půdě vlastního domu. Pouta lásky a důvěry se mezi manžely napnou až k prasknutí, zatímco Esben ze svého úkrytu sleduje, jak se mu jeho rodina rozpadá před očima a rozhodne se udělat vše, aby si ji udržel. Jak daleko bude ve jménu lásky ochoten zajít? V lásce a válce je napínavé a dojemné drama, které nabízí širokou paletu lidských charakterů a rozhodnutí, ke kterým jsou nuceni tváří v tvář válce.

Cena: 120 ,- Kč

Délka: 103 minut

Přístupnost: Od 12 let

Režie: Kasper Torsting

Země původu: Dánsko

Žánr: Drama Romantický

Úprava: Titulky

Hrají:

Thure Lindhardt, Ulrich Thomsen, Tom Wlaschiha, Natalie Madueno, Sebastian Jessen, Rosalinde Mynster, Karel Dobrý, Morten Holst, Morten Brovn Jorgensen, Kristo Ferkic,

Místo představení:

Biograf Český Ráj  

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Další termíny představení:

21. července Ne 19:30V lásce a válce

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě