Divadlo  
Vstupenky
26. září Čt 20:00
Vandráci – Vagamundos

Vandráci – Vagamundos

Jsou tři. Hynek Bernard, Honza Révai a Pavel Liška. Poprvé se všichni dohromady sešli při natáčení dokumentu Moto cestou necestou – Kavkaz 2013 (MCN, Prima Cool). Hynek jako kameraman a režisér, Honza a Pavel jako účastníci a „herci“. Po společné poslední výpravě, v rámci stejného projektu MCN Jižní Amerika 2015, se nezávisle na sobě a spontánně rozhodli z projektu MCN odejít a vytvořit vlastní, originální, ale především autentický projekt.

Nejdřív byli viděni v Panamě, pak mířili do džunglí Kostariky, vandrovali po velké Nikaragui, přes varování projeli Honduras, pak i zemi plnou vulkánů El Salvádor, nádhernou Guatemalu, maličké Belize a obrovské Mexiko. Vybavili se kamerami, foťáky a dronem. Chtěli poznat místní kulturu, indiánské legendy a zažít i nečekané.

“Nade vším by měl být cítit humor, radost a svoboda…” – Pavel Liška

Pavel Liška

“Na motorce jezdím od 9 let. „Táta nám na chalupu pořídil starého lehounkého stadióna s řazením ručním. To byl můj první off road, na kterém jsem zažil své první závody a výpravy po lesních stezkách.“ 8 let jsem jezdil minikáry za Svazarm Liberec. Před šesti lety jsem definitivně došel k tomu, že je na čase stát se dospělým nejen člověkem, ale i motorkářem a v roce 2011 usednul do sedla BMW 650GS. A protože se mi Révai pořád smál, že mám motorku pro děvčata, nedávno jsem přesedlal na HONDU 1000 Afrika Twin. S tou se nyní chystám na svou velkou cestu.”
 

Honza Révai

“Asi v deseti letech jsem poprvé řídil tátova fichtla Jawu 21. Po prvním pádu v zatáčce, s rukama plnýma škváry, jsem začal snít o vlastní motorce. Půjčoval jsem si od spolužáků Mustangy, Simsony a dokonce i MZetu. „Obdivoval jsem kluky, co jezdili motokros a tiše záviděl všem, co jezdili do školy na mašině, na kterou se daly zaručeně balit holky. Na svou první motorovou lásku 650GS jsem si musel počkat do třiceti. Po zhruba deseti letech jsem přesedlal o třídu výš, a to na 1150 GSA.”
 

Hynek Bernard

“Natáčení v náročných podmínkách se stalo mou profesí a vášní zároveň. Amazonský prales, africké pouště Sahara, Kalahari či Namibijské duny, íránská prašná poušť či Nazca v Peru. Vysokohorská prostředí od Alp po velikány jako jsou Himaláje, Andy, Denali či magické Kilimandžáro. To jsou místa, kde jsem měl to štěstí natáčet. Zaměřuji se na krizové či nízkorozpočtové projekty, kde není možnost operovat s rozsáhlým zázemím, infrastrukturou. Mou snahou je docílit i v takových podmínkách maximální kvality a vypovídající hodnoty filmu. Sedlám KTM 990 Adventure upravenou na expediční cesty.”
 
Předprodej vstupenek od 15. 4. 2019 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Neposkytujeme slevy ZTP. Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 300 ,- Kč

Délka: 120 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Žánr: Cestovatelská přednáška, komedie

Web představení: https://vandraci.com/cs/

Hrají:

Pavel Liška, Honza Révai a Hynek Bernard

Místo představení:

Divadlo  

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Další termíny představení:

26. září Čt 20:00Vandráci – Vagamundos

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě