Vražda krále Gonzaga – předplatné “B” 2019 – KZMJ
Kde: Divadlo  
Vstupenky
18. května Po 19:00
Vražda krále Gonzaga – předplatné “B” 2019

Vražda krále Gonzaga – předplatné “B” 2019

Hřích je hřích, i když nám svědomí namlouvá opak.

Na hrad Elsinor přijíždí skupina profesionálnich herců. Hamlet jim zadává úkol: Sehrát představení Vražda krále Gonzaga s několika úpravami, které jim tam on sám připíše. Je to jeho past. Past na myši. Past na vraha. Chce nechat předvést divadelní kus, který zrcadlí ohavný zločin spáchaný Claudiem a věří, že onen hříšník se pod tíhou sebereflexivního divadelního zážitku prozradí.
Potud jedna z nejznámějších scén divadla na divadle ve světové dramatické literatuře. Hamlet – nebo Shakespeare – věří, že divadlo má intenzitu detektoru lži. Že divadlo má moc odhalit pravdu. Že divadlo má sílu nahlodat svědomí diváka.

Hra byla nominována na Cenu divadelní kritiky v kategorii POPRVÉ UVEDENÁ ČESKÁ HRA roku 2017.

Předprodej vstupenek od 2. 3. 2020 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 450, 390, 350 a 300 ,- Kč

Délka: S přestávkou 140 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Autor: Jiří Havelka & kol

Divadlo: Dejvické divadlo, Praha

Režie: Jiří Havelka

Žánr: Drama

Web představení: https://www.dejvickedivadlo.cz/repertoar?vrazda-krale-gonzaga#

Místo představení:

Divadlo  

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě