Kde: Divadlo
Vstupenky
04. června Út 19:00
Žena za pultem 2: Pult osobnosti

Žena za pultem 2: Pult osobnosti

Legendární vševědoucí levicová prodavačka se vrací ve vizionářské komedii!

Je volební víkend. Jiřina, prodavačka v malém koloniálu, věří, že to konečně dopadne a komunisté vyhrají. Již dlouho se učí, jak se řeknou čínsky rohlíky a vlašák, protože chce stačit čínským obchodníkům, kteří přijdou, až se rozjede obchod s východem. Číňané nezklamou, ti nejsou jako Rusové. Tentokrát to všechno vyjde a její syn Kája udělá hereckou kariéru, bude novým Vladimírem Brabcem. Hanka, která nakupuje u Jiřiny makrobiotickou stravu, se jí vysmívá. Komunisti nikdy nevyhrají a Jiřina je bláhová. Ale není náhodou naivní spíš Hanka, když věří, že s ní její stokilový muž Pepa drží dietu…?

Jiří Lábus a Oldřich Kaiser ve čtyřech rolích v režii Davida Drábka v komedii Petra Kolečka, která je tak šílená, že to možná jednou může být pravda!

Předprodej vstupenek od 1. 2. 2019 v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Slevy ZTP neposkytujeme.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Cena: 470, 420 a 370 ,- Kč

Délka: 110 minut

Bezbariérový přístup: Ano 

Autor: Petr Kolečko

Divadlo: Divadlo Kalich, Praha

Režie: David Drábek

Žánr: Komedie

Web představení: https://www.divadlokalich.cz/repertoar/67-zena-za-pultem-2-pult-osobnosti/

Hrají:

Jiří lábus a Oldřich Kaiser

Místo představení:

Divadlo

Vstupenky:

Technická podpora

FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz k online prodeji vstupenek, případně jste neobdrželi vstupenky, nevíte si rady a chcete poradit, klikněte na tlačítko "FORMULÁŘ" a zanechte nám svůj kontakt. My se s vámi následně spojíme tak rychle, jak to jen půjde. Obvykle reagujeme do 30 minut.

 

Partneři KZMJ

mujicin.cz www.vespo.cz www.cesky-raj.info

Sociální sítě